מיקרוטופינג

מיקרוטופינג בבניין הפנטגון - ארצות הברית

מיקרוטופינג

 

חיפוי מיקרוטופינג מתקדם וייחודי

 

חברת גרין בונד פתרונות הנדסה ירוקים מייבאת ומשווקת חומרי ניקוי, חיפויים וסילרים המעניקים מענה שלם ומקיף להליכי החיפוי. כל מוצרינו הינם של חברת SEMCO, חברה אמריקאית המתמחה בפיתוח חיפויים לקירות ולרצפה אשר כל פעילותה מתבצעת בארה"ב. חברתנו מקדמת מוצרים מתקדמים וירוקים בתעשיית הבנייה הישראלית, העומדים בתקנים המחמירים ביותר של פליטות מזהמים, ואחד הבולטים שבהם הינו חיפוי מיקרוטופינג ייחודי ובעל יתרונות מהותיים.

 

 

מהו מיקרוטופינג?

 

מיקרוטופינג הינו ציפוי בטון, דק ביותר על בסיס צמנטי-פולימרי, המהווה את המילה האחרונה בענף. מדובר בציפוי בעובי של כ- 3 מילימטרים אותו מיישמים על משטחי קרמיקה, שיש, פורצלן ועוד, ברצפות ובקירות כאחד.

חיפוי הבטון עצמו, בנוי מתרכבות פולימרית ייחודית היוצרת אינטראקציה כימית עם השכבה שמתחת, ולכן היא גם אינה מתנתקת ונשמרת במקומה לאורך שנים רבות.

 

 

יתרונות המיקרוטופינג

 

לציפוי זה ישנם מספר יתרונות מהותיים וחשובים, חלקם נכונים לכלל המוצרים בשוק ואחרים מיוחדים לחברתנו:

  • חזות - זהו ציפוי המקנה לחלל מראה יפהפה, מושקע ועכשווי של בטון מוחלק, כמו הריצוף בהאנגר.

  • ניתן ליישמו על כל מוצר מבלי לפרק אריחים ומרצפות קיימות, כך שאפשר למשל ליישם את החומר על אריחי קרמיקה באמבטיה או על מדרגות ולקבל את המראה הרצוי.

  • המיקרוטופינג שאנו מספקים הינו בעל גמישות מצוינת יחסית לחומרים אחרים הקיימים בשוק, כך שאינו נסדק ומאבד מחזותו היפה.

  • החומר המיוחד שלנו גם מאופיין בהרכב כימי מיוחד המקנה לו אטימות בפני מים, כך שניתן להשתמש בו בבטחה בחדרי אמבטיה, שירותים, בריכות שחייה, מרפסות ועד.

  • אנו מספקים את הציפוי במגוון רחב של צבעים וגימורים, דבר המאפשר התאמה מלאה לעיצוב המבוקש, לסגנון ולאווירה בבית.

 

 

להזמנת עבודות ומידע נוסף

 

ראוי להדגיש כי על מנת לעבוד עם מיקרוטופינג נדרשים ידע וניסיון מקצועי, המבוססים על קורס הסמכה של 3 ימים בחברתנו ועל רקע קודם בענף. לכן, אנו מציעים ללקוחותינו שירות מלא לכלל תהליך החיפוי הנעשה על ידי בעלי מקצוע מוסמכים, תוך שימוש בחומרי הניקוי, החיפוי והסילרים המתקדמים בעולם.

לפרטים נוספים ולהזמנות, הינכם מוזמנים לפנות אל חברת גרין בונד פתרונות הנדסה ירוקים, בטלפון 054-6163453 ונציגינו ישמחו לספק לכם מידע נוסף בנושא.