איטום בטון יעיל במיוחד

איטום בטון
איטום בטון
איטום בטון

 

 

איטום בטון יעיל במיוחד

 

חברת גרין בונד פתרונות הנדסה ירוקים מספקת פתרונות איטום בטון מתקדמים לציבור לקוחות רחב היקף מהמגזר הפרטי, העסקי והציבורי. מדובר בפתרונות ברמת יעילות ואטימות גבוהות במיוחד העומדים בכל דרישות התקן המחמירות ביותר, ומספקים גם מענה דקורטיבי ואסטטי המשדרג את הקיר, הריצוף או כל משטח אחר. 

 

 

חיפויי בטון אטומים 

 

חיפוי בטון דקורטיביים שאנו משווקים ומתקינים בשיטת X-BOND המתקדמת, משמשים גם כפתרון איטום מעולה כנגד רטיבות ומים ועבור בעיות של נזילות. כמו כן, מרכיביהם הייחודיים של חיפויי הבטון הופכים אותם לחזקים במיוחד, בלא שיידרשו בתפרי התפשטות, כך שגם לאורך זמן הם אינם נסדקים או נפגמים.

לכן, מוצרים אלו מומלצים כחיפוי למקלחונים, מרפסות, בריכות וסאונות. יש לציין כי בנוסף למים, חיפויים אלו עמידים בפני קשת רחבה של חומרים כימיים, דבר ההופך אותם לפתרון חיפויי ואיטום אידיאלי עבור משטחי עבודה תעשייתיים. ואם לא די בכך, מדובר בחיפויים ירוקים העומדים בכל דרישות תקני פליטת מזהמים.

הם מצטיינים בדרישת תחזוקה נמוכה מאוד ואפשר להתקינם על גבי כל סוגי המשטחים הקיימים, לרבות בטון, גרניט פורצלן, קרמיקה, אבנים טבעיות, דקים, משטחי פי.וי.סי, למינציה ועוד.

 

 

שיווק סילרים לאיטום

 

מלבד פתרונות איטום מוגמרים בדמות חיפויי בטון, חברתנו גם משווקת סילרים מתקדמים ואיכותיים בעלי עמידות גבוהה לאורך זמן, המתאימים לפתרון מגוון בעיות איטום.

מוצרי איטום אלו כוללים סילרים נושמים המבוססים על טכנולוגיית ננו, אשר חודרים לתוך המשטח ואוטמים אותו ללא שינוי במרקם ומבלי שיכלאו את הלחות בתוכו.

 

 

סילר חודר - סילר אימפרגנטור

 

כך לדוגמא, מוצר ייחודי לאיטום בטון שאנו משווקים הינו סילר על בסיס אתר, X - CRETE 500 בטכנולוגיית ננו, המאפשר לאטום גם בריכות שחייה ומשמש פתרון יעיל כנגד כתובות גרפיטי וכן כאיטום שלילי.

בנוסף לכך, אנו מחזיקים בסילרים רבים נוספים, הן על בסיס מים והן על בסיס אתר.

הסילרים שלנו מעניקים מגוון פתרונות לצרכים ספציפיים כמו COLOR GREEN שאפשר ליישמו על בטון טרי וכן ניתן להוסיף לו גוון, כך שהגוון אף חודר לבטון ולעולם אינו דוהה.

מלבד מהסילרים החודרים לבטון, ישנו גם את הסילר החודר לשיש ולאבן טבעית X-CEL, וכן הסילר החודר לעץ COLOR GRAIN.

 

 

סילר ציפוי - סילר פרוטקטור

 

מלבד הסילר החודר, סילר אימפרגנטור (כדוגמת X - CRETE 500, וכן COLOR GREEN שהוזכרו לעיל) ישנו מגוון רחב גם של סילר ציפוי, סילר פרוטקטור.

הסילרים המשמשים כציפוי המתחבר למשטח עליו הוא מיושם, מהווה שכבת הגנה חזקה ביותר שמתאימה לא רק להולכי רגל אלא גם למכוניות ומשאיות.

סילרים אלו, המשמשים בתי מלון רבים בארצות הברית ובמבנים רבים נוספים, מיועדים ומוגדרים "לשימוש כבד" וניתן לישמם כסילר שקוף או כסילר מגוון.

 

  

​​להזמנת מוצרים ושירותים

 

אם אתם נדרשים לפתרונות איטום בטון ארוכי טווח, מתקדמים וידידותיים לסביבה, צרו קשר עם חברת גרין בונד בטלפון 054-6167778. אנו נשמח לייעץ ולכוון אתכם במציאת פתרון האיטום הנכון עבורכם.