איטום אמבטיות

מקלחון בקאנטרי קלאב

רצפת מרפסת אטומה

מקלחון בבית פרטי

איטום מרפסת מרוצפת

איטום אמבטיות - מרהיב, חסכוני ומהיר

בדרך כלל, כאשר אנשים חושבים על איטום אמבטיות הם מדמיינים שורה ארוכה של פעולות מורכבות, החל מהרמת ופירוק הריצוף ועד ליישום הרובע במרצפות החדשות. ואולם, הפתרון החדשני של גרין בונד לא רק חוסך לכם בזמן, במאמצים ובעלויות, אלא גם נותן תוצאות מרהיבות ביופיין. ואם לא די בכך – מדובר במוצר שכל אחד יכול להשתמש בו בנוחות ובקלות.

 

 

בעיות איטום באמבטיה – כאב ראש לכולם

כידוע, חדר האמבט נוטה לסבול מנזילות חוזרות, ואפילו כשמדובר במבנה חדש יחסית. עד מהרה מתחילים המים לחלחל למטה אל דירות השכנים שסובלים מכתמים ומקילופי צבע בקירות ובתקרה. יתר על כן, לעיתים הרטיבות אף גורמת נזקים של ממש לקונסטרוקציה עקב חלודה על ברזלי התקרות, שמובילה להיחלשותם. מכאן קצרה הדרך לסכסוכי שכנים ואי נעימויות, והפתרון הוא כמובן איטום אמבטיות מקצועי. ואולם, מי שאינו משתמש ב – X-BOND מגלה שמדובר במשימה מפרכת ומורכבת התובעת זמן רב וגם עולה ביוקר. תהליך השיפוץ כולל בין היתר הרמה ופירוק של הריצוף, מריחת צמנט אטימה, יציקת רולקה, ציפוי בחומרי איטום גמישים ומילוי רובה. בקיצור – שעות רבות של עבודה.

 

 

X-BOND – פתרון אופטימאלי לאיטום אמבטיות

X-BOND הוא חיפוי רצפה מיקרוטופינג שנראה כמו בטון מוחלק, אך למעשה מדובר בחיפוי דקיק וחזק ביותר, אטום לחלוטין למים ולכן גם לא נדרש לתפרי התפשטות. יתרונות השימוש בו רבים ומהותיים: ראשית, הוא חוסך את כל ההתעסקות והמלאכות המתוארות לעיל, שכן כל שעליכם לעשות הוא רק ליישם אותו ובכך לפתור את בעיית האיטום. המשמעות היא כמובן חיסכון משמעותי בהוצאות, בתשלום לבעלי מקצוע ובזמנכם היקר. למעשה, את האיטום ניתן להניח ללא קושי או מורכבות מיוחדת על כל שיטת ריצוף קיימת, ובכך להפחית את זמן העבודה למחצית, ואת עלויות השיפוץ בשליש בממוצע. והדובדבן שבקצפת – בעזרת חיפוי הרצפה החדשני של גרין בונד אתם מקבלים מתיחת פנים לחדר האמבט, עם מראה של בטון מוחלק המגיע בשלל גוונים. התוצאה היא חזות מחודשת, מרהיבה ומודרנית של החדר, וכל זאת כאמור עם חיסכון משמעותי בזמן וכסף.

 

 

לפרטים נוספים והזמנות

רוצים לקבל מידע נוסף על X-BOND ומוצרים נוספים שחברתנו משווקת? רוצים להזמין את החיפוי שלכם כבר עכשיו? צרו עימנו קשר באמצעות האתר או התקשרו לטלפון 054-6163453.

איטום מרפסת מרוצפת