איטום בריכות שחייה

איטום בריכה בקומה 25

רצפת מרפסת אטומה

איטום הבריכה הגדולה בעולם

איטום מרפסת מרוצפת

איטום בריכות שחייה

 

בארצנו החמה יש לא מעט בריכות פרטיות וציבוריות אשר הקמתן ותחזוקתן דורשת לא מעט התעסקות, הוצאות ועמידה בתקנים. אחד הנדבכים המשמעותיים הוא כל הקשור באיטום בריכות שחייה שמהווה סעיף רציני בהוצאות, וגם כרוך בעבודות ארוכות ומורכבות. יחד עם זאת, בעזרת חיפוי X-BOND אתם מקצרים את זמן העבודה במחצית, חוסכים עד 30% מההוצאות על הפרויקט, ומקבלים תוצאות מרהיבות ביופיין.

בעיות איטום בבריכות שחיה

אין ספק כי רמת האיטום של הבריכה משפיעה על יכולתה לתפקד בצורה איכותית, וקשורה בבעיות רטיבות במבנים סמוכים, דליפות ובזבוז משווע של מים וכסף. עד לאחרונה, הטיפול בבעיות אלו וכן הקמתן של בריכות חדשות היו מלווים בעבודות יקרות של מאות שקלים למטר רבוע, שלא לדבר הפסקת הפעילות במתקן לתקופה ממושכת, דאגות וכאבי ראש לבעלים. את הפתרון המושלם לסוגיה זו תמצאו אצלנו בגרין בונד עם חיפוי רצפה וקירות אטום לחלוטין למים וידידותי לסביבה.

מהו בעצם X-BOND?

מדובר בחיפוי רצפה דק מאוד בטכנולוגיית המיקרוטופינג שעוביו כשלושה מילימטרים בלבד. הוא עשוי מתרכובת פולימרית ייחודית המשולבת עם צמנט פורטלנד לבן, בעלת אטימות מלאה למים. ניתן ליישם אותו על מגוון רחב ביותר של חומרים קיימים מבלי לפרקם, ולקבל תוצאות מרהיבות בשלל גוונים וגימורים שנראים ממש כמו בטון מוחלק. יתר על כן, השימוש בו חוסך כ- 50% מהזמן הדרוש לאיטום הבריכה באמצעים מיושנים, וכאמור גם חותך בעלויות. ובאשר לעמידות, חשוב לדעת כי X-BOND עומד בכל דרישות התקן המחמירות ביותר, לרבות תקני איטום בריכות שחייה, וניחן ברמה גבוהה במיוחד של יעילות ואטימות. בנוסף לכך, זהו מוצר ירוק וידידותי לסביבה שאינו פולט חומרים רעילים ובטוח לחלוטין מבחינת המתרחצים בבריכה. ולא פחות חשוב – עם X-BOND אתם מקבלים בריכת שחייה בעלת מראה מודרני, חדש ויפהפה במינימום זמן והוצאות.

לפרטים נוספים והזמנות

למידע נוסף על השימוש ב- X-BOND וביצוע הזמנות, פנו אלינו בטלפון 054-6163453.

איטום בריכה בבית פרטי

איטום מרפסת מרוצפת