איטום מרפסות מרוצפות

איטום מרפסת מרוצפת - לפני ואחרי

רצפת מרפסת אטומה
איטום מרפסת מרוצפת

 

איטום מרפסות מרוצפות

בבנייני מגורים רבים בישראל קיימות מרפסות מרוצפות, שעם הזמן מאבדות מאטימותן למים ובימי החורף גורמות לא מעט כאבי ראש לדיירים ולשכנים. דברים אלו נכונים לגבי מרפסות סטנדרטיות ובוודאי כאשר מדובר בפנטהאוזים שמהם מחלחלים המים לדירות שמתחת. לכן, חשוב לדעת שלגרין בונד יש פתרון משתלם ומהיר לאיטום מרפסות מרוצפות, שגם נותן למרפסת מראה מודרני ומרשים.

 

איטום מרפסות בשיטות הישנות

כאשר מופיעה בעיית אטימות במרפסת לא מאחרות להגיע גם התלונות מהשכנים, שהמים מחלחלים לדירתם ויוצרים כתמי עובש, קילופי צבע ואף פגיעות בקונסטרוקציה עצמה. יחד עם זאת, אנשים רבים נוטים לדחות את הטיפול בבעיה עקב מורכבות השיפוץ ועלויותיו הגבוהות, שיכולות להגיע למאות רבות של שקלים למטר רבוע. בין היתר, העבודות כוללות פירוק של הריצוף הקיים, יישום שתי שכבות של יריעות ביטומניות והנחתו של ריצוף חדש. אין ספק כי מדובר במלאכה הדורשת זמן, יוצרת לכלוך רב וכאמור גם יקרה מאוד. לעומת זאת, הפתרון שאנו מציעים הוא החדשני והמתקדם ביותר בתחום, וקוראים לו X-BOND.

 

מהיר, חסכוני ויפהפה

למעשה, השימוש בחיפוי הרצפות X-BOND מייתר את כל התהליך שלעיל. מדובר בחיפוי מיקרוטופינג דקיק אך חזק במיוחד, המצטיין באטימות מלאה למים מבלי להיסדק. לכן, אין כל צורך לפרק את הרצפות, ליישם יריעות ביטומניות ולרכוש ריצוף חדש. את החיפוי שלנו פשוט מיישמים בפשטות ובקלות על כל ריצוף קיים במרפסת, וזאת לאחר שבחרתם את הגוון והגימור המתאימים לסגנון הבית. בשיטה זו אתם מפחיתים מחצית מזמן העבודה וכן חיסכון ניכר מההוצאות בהשוואה לשיטות האחרות, אך לא פחות חשוב – זוכים במרפסת בעלת מראה מודרני ועכשווי שמעורר קריאות התפעלות. חשוב להדגיש כי מדובר במוצר בעל יכולת אטימה ועמידות יוצאות דופן, העומד בכל דרישות התקנים המחמירות ביותר, ובנוסף לכך הינו ידידותי לסביבה.

 

פנו אלינו להזמנת X-BOND

לרכישת החיפוי החדשני ולקבלת מידע מקצועי נוסף בנושא, פנו אלינו בטלפון 054-6163453 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.