בטון אדריכלי - היום
בטון אדריכלי
בטון אדריכלי, ברוטליזים (בה"ד 1) - שנות ה-60
בטון אדריכלי - ברוטוליזים

בטון אדריכלי

 

בטון אדריכלי - הבטון המשלב יופי עיצובי וחוזק

בארצות הברית, מזה כעשרים וחמש שנים, חברת סמקו האמריקאית מייצרת ומשווקת בטון אדריכלי, מיקרוטופינג, אשר נותן מענה הן לדרישות האדריכלים והמעצבים למראה (טקסטורה) המבנה והן כפתרון שימושי (פרקטי) לחיפוי הרצפה והקירות.

אנו, בחברת גרין בונד, מביאים את הפתרון המועדף על-ידי גופים כגון דיסנילנד, פנטגון, בניין הקונגרס, מלון ונציה בלאס וגאס ועוד אלפי מקומות, פרטיים וציבוריים כאחד, לישראל.

 

מוצר חיפוי הבטון האדריכלי, אשר הוא בטון לכל דבר ועניין המחוזק בנוזל פולימרי, מתאים למגוון פתרונות עיצוביים ומעשיים בתוך הבית ומחוצה לו.

"הבטון החשוף" אז והיום

בישראל של שנות ה- 50 ושנות ה- 60, סגנון הבטון החשוף היה נפוץ. סגנון זה - הברטוליזים, אשר מקורו מצרפת (beton brut - בטון גולמי) הטביע חותמו במבנים רבים בכלל ובבאר שבע בפרט. המפורסם שבהם הוא בית הספר לקצינים, בה"ד 1 שבמצפה רמון. כל המבנים אשר נבנו בבסיס זה, הינם על טהרת האדריכלות הברוטליסטית.

מגמה זו, דעכה עם השנים, אך לאחרונה המגמה התהפכה והמראה של הבטון החשוף חזר למחוזותינו, אולם הפעם מדובר בפנים המבנה.

כעת, יותר ויותר, ניתן למצוא את הבטון החשוף על-גבי קירות וברצפה (במקום הטיח הלבן והריצוף הסטנדרטי).

 

הבטון האדריכלי, הוא למעשה ההתפתחות "האבולוציונית" של סגנון הברוטוליזים אשר חזרה אלינו בתצורה שונה - בתוך המבנה פנימה ולא כלפי חוץ.

 

 

הבטון האדריכלי של חברת גרין בונד

 

אנו בחברת גרין בונד משווקים את המוצרים היצרן האמריקאי סמקו.

הבטון של סמקו (שהוא בטון לכל דבר ועניין, וזאת להבדיל מטיח דמוי בטון) מגיע בעובי של 3 מ"מ בלבד והוא אטום למים. חוזקו הרב והעובדה כי הוא מתקשר באופן כימי לשכבה עליה הוא מיושם (כגון גרניט פורצלן, קרמיקה, שיש וכו') מאפשר לו פרקטיות רבה ואפשרות יישום בכל חלקי הבית בין אם ברצפה ובין אם בקירות, כגון: סלון, מטבח, מרפסת, אמבטיה ועוד.

 

את הבטון האדריכלי ניתן לקבל בגימור מדהים של בטון חשוף אשר מעניק לו את "הלוק" המושלם לפי הסגנון הברוטוליזים.

ניתן כמובן לקבל את הבטון גם במגוון סגנונות נוספים כגון, אחיד, מחוספס ומגורען.

 

 

לרכישת חיפוי הבטון האדריכלי

להזמנת חיפוי הבטון האדריכלי השאירו את פרטיכם באתר שלנו. לחילופין, התקשרו לחברת גרין בונד - פתרונות הנדסה ירוקים בטלפון 054-6163453, ואנו נשמח להיפגש עמכם ולספק לכם ייעוץ ומידע מקצועי בנושא.

​​